تاریخچه و معرفی

صفحه اصلی/تاریخچه و معرفی
تاریخچه و معرفی ۱۳۹۶-۹-۱۱ ۱۱:۴۲:۴۳ +۰۳:۳۰

روند توسعه شرکت باروگر

۱۳۷۷ تاسیس شرکت با هدف فعالیت در زمینه پروژه های ابنیه و تاسیسات

۱۳۸۲ ورود به عرصه سیستم ساخت و ساز خشک
۱۳۸۳ اخذ عاملیت فروش از شرکت کناف ایران به عنوان اولین فعال ساخت و ساز خشک در سطح استان البرز
۱۳۸۷ کسب امتیاز عامل پخش و توزیع از شرکت کناف
۱۳۸۸ اخذ گواهینامه صلاحیت فنی و اجرایی از شرکت کناف
۱۳۹۰ تاسیس فروشگاه تخصصی با انبار مجزا در داخل شهر جهت ارائه سرویس وسیع تر به مشتریان
۱۳۹۲ تاسیس واحد ارتباط با مشتریان CRM
۱۳۹۳ اخذ امتیاز نمایشگاه از شرکت کناف ایران
۱۳۹۵ تاسیس دفتر و انبار در استان قزوین

زمینه فعالیت

فروش و اجرای محصولات

کناف (KNAUF ، تایل های معدنی AMF، صفحات سیمانی AQUAPANEL )
کناف گچ
چراغ های سقفی
تایلهای آلومینیومی
عایق های پشم سنگ

واحد ارتباط با مشتریان

این واحد با هدف ارتباط مستمر با مشتریان و دریافت نظرات ، انتقادات ، پیشنهادات و رسیدگی به شکایات آنان در جهت افزایش رضایتمندی مشتریان دایر گردیده است . جهت تسهیل ارتباط با کارشناس این بخش کلیه مشتریان بخش های فروش و فنی می توانند با شماره اختصاصی این واحد تماس حاصل نمایند .

واحد مهندسی‌فروش و سیستم‌ها

این واحد در زمینه ارائه مشاوره ، انتخاب و بررسی ساختار مناسب ، محاسبه تقریبی مصالح مصرفی ، شرایط اجرایی کارگاه و سایر اطلاعات مرتبط ، تبلیغات و نیز ارائه بروشور های فنی مورد نیاز مشتریان فعالیت می نماید .

واحد فروش

این واحد وظیفه عرضه سبد کاملی از محصولات مرتبط را در کوتاهترین زمان ممکن از دریافت سفارشات مشتریان به صورت حضوری ، تلفنی و اینترنتی را بر عهده دارد .

فروشگاه و نمایشگاه باروگر

نمایشگاه باروگر به عنوان اولین فروشگاه تخصصی محصولات کناف با انبار مجزا واقع در شهر کرج امکان عرضه کلیه محصولات در خارج از ساعات اداری شرکت با کمترین هزینه حمل را برای مشتریان در سطح شهر فراهم آورده است .

انبار مرکزی

این واحد با بهره گیری از فضای مناسب و سر پوشیده و نیز رعایت استاندارد های مورد تایید شرکت کناف اقدام به انبارش و تحویل کالا در کوتاه ترین زمان ممکن از لحظه دریافت سفارش به مشتریان می نماید .

واحد فنی و بازرسی

این واحد دارای گواهینامه صلاحیت فنی از شرکت کناف بوده که هر ساله با بهره گیری از نیرو های اجرایی و ارکان نظارتی مجرب توانسته است ضمن جلب رضایت کامل مشتریان نمرات فنی کامل را از واحد بازرسی شرکت کناف اخذ نماید .

شبکه مجریان

شرکت باروگر جهت ارائه خدمات اجرا و نصب استاندارد و حرفه ای در احجام مختلف به مشتریان ، شبکه اجرایی خود را شکل داده است . مجریان با سابقه و مجرب این شرکت با استفاده از اکیب های نصب آموزش دیده تحت نظارت شرکت باروگر فعالیت می نماید . کلیه پروژه های مجریان توسط بازرسان شرکت کناف مورد کنترل قرار می گیرد .

دانلود کاتالوگ