heradesign fine nature AK01

صفحه اصلی/تایل های heradesign/heradesign fine nature AK01

heradesign fine nature AK01

در انبار موجود نمی باشد

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

شناسه محصول: نامعلوم دسته:

توضیحات

معرفی محصول هرادیزان

راه حل های آکوستیک با محصولات هرادیزاین آلودگی صوتی در محیط را کاهش می دهند، اما ممکن است منابع صوتی وجود داشته باشد که ما قادر به کنترل آن نباشیم. چرا که برخی از منابع صوتی آزار دهنده مشهود و مشخص نبوده و ناشی از صداهای مزاحم نیستند! برای ایجاد فضایی دلپذیر و آرام بخش ، نه تنها آنچه که می شنویم اهمیت دارد ، بلکه احساسی که از شنیدن صدا در ما حاصل می شود نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است .

راهکار های هرادیزان 

چندین دهه است که راهکارهای آکوستیکی هرادیزاین بر اشکال پیچیده آلودگی های صوتی غلبه کرده است . این شرکت در کنار تحقیق در خصوص صدا و علم آکوستیک ، به دنبال توسعه راه حل هایی پایدار و تولید سیستم هایی مبتنی بر قابلیت بالای آکوستیک است . کنترل صدا و تنظیم صوتی محیط یکی از مهم ترین عوامل احساس رفاه و آرامش مردم است، حتی اگر خودشان از این موضوع اطلاعی نداشته باشند 

کیفیت هرادیزاین

سیستم های آکوستیک هرادیزاین با بالاترین کیفیت و بر پایه پشم چوب برای اجرا بر روی دیوار . سقف کاذب تولید می شوند . طراحی منحصر به فرد، خلاقانه، کیفیت بالا و هم چنین ساختار گرم پشم چوب این سیستم ها را به محصولی بی نظیر تبدیل نموده است . دانش عمیق ،چندین دهه تجربه و ریشه های سنتی که از محل کنونی آن شرکت در قلب جنگل های کشور اتریش سرچشمه می گیرد، همگی ترکیبی عالی برای تولید سیستم های بدون نقص را تشکیل می دهند تا بتوان سطح رفاه و کارایی را در فعالیت های روزانه، ارتقا داد. آرامش و تمرکز منجر به موفقیت می شود . 

کاربری محصول هرادیزاین 

محیط های آموزشی ، ورزشی، اداری، سالن های همایش، سینما، ساختمان های عمومی، مجموعه های تفریحی و هتل ها همگی مکان های مناسبی برای کاربرد سیستم های صوتی هرادیزاین می باشند .

رنگ آمیزی هرادیزاین 

علاوه بر قابلیت آکوستیک، شما می توانید با هرادیزاین فضاهایی زیبا در ترکیبهای رنگی متنوع به شیوه ای بسیار خلاقانه طراحی نمایید . بافت و سطح این پانل ها برای طراحی و ترکیب رنگ ها بسیار مناسب می باشد. رنگ آمیزی می بایست به صورت پاششی با پیستوله و یا اسپری صورت پذیرد . برای رنگ آمیزی از سیستم رنگ های رایج از جمله رنگ های سیلیکاتی بر پایه سیلیکات پتاسیم که توسط تولیدکنندگان معتبر تولید می شوند و یا رنگ های RAL وNSC استفاده شود. هم چنین با استفاده از ۱۲ طیف رنگی متالیک و مد روز می توان به ترکیبات بسیار متنوعی دست پیدا کرد .

بسته بندی محصول هرادیزاین 

واحد بسته بندی (تعداد) : بسته – هر بسته ۷۰ قطعه می باشد .

توضیحات تکمیلی

واحد (متر ، بسته)

بسته, متر